Štípačka na dřevo VARI 16 TON GAS FORCE

41 990  cena s DPH

Dostupnost: 
Katalogové číslo: 4559
 

K pohonu slouží silný spalovací čtyřtaktní motor. VARI 16 TON GAS FORCE je silný stroj se štípací silou 16 tun. Štípací klín má dvě rychlosti štípání a nízkou základnu, díky které nemusíte polena zvedat, stačí je „nakulit“. Velmi těžké poleno navíc stačí položit na boční rameno spojené s pístem štípačky, které vám pomůže poleno postavit. Se štípačkou VARI 16 TON GAS FORCE nejste vázáni na přívodní kabel a můžete štípat dříví např. přímo v lese.
Štípačka VARI 16 TON GAS FORCE splňuje novou normu EU pro bezpečnost práce. Ke standardnímu obouručnímu ovládání tak přibylo nové, větší ochranné rameno a transportní kolo u vodicích rukojetí pro snadný převoz štípačky. Levá ovládací páka je vybavená zařízením pro zajištění stability polena.
Systém FORCE Do štípače je zabudován systém FORCE, díky kterému lze nastavit pracovní dráhu pístu přesně podle délky polen. Systém zkracuje dobu přípravy pístu do pracovní polohy a tím zrychluje dobu štípání.
Velká foukaná kola, třetí transportní kolo u vodicích rukojetí, možnost snížení pístu a sklopení bočních opěr usnadňuje manipulaci se strojem a jeho skladování.
VÝHODY 

vertikální hydraulický poloprofesionální štípač se spalovacím čtyřtaktním motorem
poctivých 16 tun štípacího tlaku
systém FORCE – zkrácení pracovní dráhy pístu
robustní konstrukce – hmotnost štípačky 249 kg
stabilní rám a robustní štípací klín
dvě pracovní rychlosti
píst lze snížit pro snadný transport a skladování
velká pojezdová kola a třetí transportní kolo pro snadnou manipulaci
obouruční ovládání eliminuje zranění obsluhy
zdvih kmene a ochranný rám
splňuje novou bezpečnostní normu EU

Další informace
Výrobce